Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4

z klasami sportowymi im. Ireny Szewińskiej w Pułtusku

18. Piknik Naukowy

W dniu 31 maja 2014  członkowie i sympatycy koła matematycznego z Publicznego Gimnazjum Nr 3 w Pułtusku uczestniczyli w atrakcjach przygotowanych z okazji 18. Pikniku Naukowego na Stadionie Narodowym w Warszawie.

Impulsem do wyjazdu stało się zaproszenie wystosowane do nas przez zaprzyjaźniony Żoliborski  Oddział Stowarzyszenia Nauczycieli Matematyki. Pani Prezes - Małgorzata Lesisz będzie gościć w naszym gimnazjum w najbliższy piątek, z okazji organizowanego konkursu matematycznego -MATMANIAK. Ilość atrakcji przerosła nasze oczekiwania. Najpierw popracowaliśmy trochę na stoisku Stowarzyszenia - nr A 55. Niebywałym zaszczytem okazało się  spotkanie znakomitych osobistości, np. profesora Wacława Zawadowskiego, Jana Baranowskiego, Piotra Tomczaka i innych.

Niektórzy skorzystali z  szansy wygrania np. kalkulatora dla mistrza dodawania, mogli podziwiać małe japońskie dzieci liczące na SOROBANIE. Starczyło czasu, by obejrzeć najszybszy samochód świata oraz symulator dachowania.

Wszystkie zakamarki stadionu dostępne były dla zwiedzających. Bardzo oblegane stanowisko radiowej Trójki również było nie lada atrakcją.

{pgslideshow id=26|width=500|height=350|delay=3000|image=L}

Kontakt

Zespół Szkół nr 4 w Pułtusku

ul. New Britain 1

06-100 Pułtusk

tel. 23 692 03 82

tel. 23 692 10 95

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Cegiełka pamięci 2017

Logowanie