Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4

z klasami sportowymi im. Ireny Szewińskiej w Pułtusku

Profilaktyka 2017 Serock

Bądź wolny, żyj bez nałogów”

W okresie od 10 – 12.07.2017. miała miejsce realizacja zadania finansowanego ze środków Gminy Pułtusk „Program zajęć pozalekcyjnych z elementami strategii profilaktycznych- Bądź wolny, żyj bez nałogów” w Integracyjnym Centrum Opieki Wychowania Terapii w Serocku.

Zorganizowaliśmy bezpieczny i atrakcyjny wypoczynek dla dzieci i młodzieży, ukazując piękno i wartości życia. Stworzyliśmy uczestnikom kolonii rodzinną atmosferę w przyjaznym środowisku. Uwrażliwiliśmy ich na otoczenie, przyrodę. Dzięki udziałowi w zadaniu nauczyli się dostrzegać problemy związane z ochroną środowiska naturalnego, nabyli umiejętności współpracy w grupie, kształtowali poczucie własnej wartości, co przyczyniło się do pełniejszego przyswajania wiedzy i lepszych relacji z rówieśnikami. Uczniowie stali się odpowiedzialni za członków grupy, za dbałość o porządek w swoim otoczeniu.

Zarząd Stowarzyszenia „Z Serca”

Kontakt

Zespół Szkół nr 4 w Pułtusku

ul. New Britain 1

06-100 Pułtusk

tel. 23 692 03 82

tel. 23 692 10 95

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Cegiełka pamięci 2017

Logowanie