Eksperyment pedagogiczny zatwierdzony!!!

Minister Edukacji Narodowej wyraził zgodę na prowadzenie przez Publiczną Szkołę Podstawową nr 4 z klasami sportowymi im. I. Szewińskiej w Pułtusku eksperymentu pedagogicznego pod nazwą:

„W poszukiwaniu źródeł sukcesu w procesie uczenia się
i nauczania uczniów”

Eksperyment prowadzony będzie w roku szkolnym 2017/2018 oraz 2019/2020 pod opieką naukową Akademii Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej – Instytut Pedagogiki w Warszawie przy współpracy z Mazowieckim Samorządowym Centrum Doskonalenia Nauczycieli. W eksperymencie weźmie udział 726 uczniów klas I – VIII oraz 25 nauczycieli.

Głównym celem przedmiotowego eksperymentu dla uczniów jest rozwijanie kompetencji poznawczych oraz kompetencji komunikacyjnych w procesie uczenia się.

Czytaj więcej: Eksperyment pedagogiczny zatwierdzony!!!