Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4

z klasami sportowymi im. Ireny Szewińskiej w Pułtusku

The Best of The Best

THE BEST of THE BEST

czyli sukcesy uczniów naszej szkoły w konkursach z języka angielskiego

w roku szkolnym 2016 /2017

 

 

 

Międzynarodowy Konkurs Języka Angielskiego

The BIG CHALLENGE 2017

 

Pankratjew Natasza z kl. 2 b zajęła 1 miejsce w kraju, 1 miejsce w regionie i 1 miejsce w szkole w kategorii uczniów klas 2 gimnazjum

  • Marcelina Komorowska z kl. 1 b zajęła  7 miejsce w kraju, 4 miejsce w regionie
  • 1 miejsce w szkole w kategorii uczniów klas 1 gimnazjum

 

 

KONKURSY OGÓLNOPOLSKIE

 

           Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego PINGWIN

 

 

1. Karolina Przybysz  z klasy 3 b - Dyplom Wyróżnienia za zajęcie 9 miejsca w kraju

2. Damian Kiela z klasy 3 b - Dyplom Wyróżnienia za zajęcie 9 miejsca w kraju

 

Ogólnopolski Konkurs Leksykalny z Języka Angielskiego MEMORY  MASTER - edycja jesienna 2016

 

 

1. Alicja Hejne, uczennica klasy 3 b - I miejsce i tytuł  LAUREATA za 100% wynik

2. Emilia Jenoch z klasy 2 b - tytuł Laureata II stopnia

3. Natasza Pankratjew z klasy 2 b - tytuł Laureata II stopnia

4. Łucja Sumińska z klasy 1 b - tytuł Laureata II stopnia

5. Marcelina Komorowska  z klasy 1 b - tytuł Laureata III stopnia

6. Aleksandra Gregajtysz klasy 2 a - tytuł Laureata III stopnia

7.  Mich Kamińskiz klasy 2 b - tytuł Laureata III stopnia

8. Jan Łojek  z klasy 1 a - tytuł Laureata III stopnia

9. Martyna Wojtczak  z klasy 1 b - Wyróżnienie

10. Sylwia Wojtkowska  z klasy 1 b - Wyróżnienie

11. Julia Szczęsnaz klasy 2 b - Wyróżnienie

12. Jan Mosakowski  z klasy 1 a - Wyróżnienie

 

 

              Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego OLIMPUS

 

 

1. Damian Kiela, klasa 3 b - Dyplom Laureata za zajęcie 4 miejsce w kraju,

2. Gabriela Kempisty, klasa 3 b - Dyplom Laureata za zajęcie 9 miejsca.

3. Michał Bilski, klasa 3 b - Dyplom Laureata za zajęcie 9 miejsca.

 

 

                       Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego PANDA

 

 

1. Michał Bilski, uczeń klasy 3 b - tytuł Laureata za zajęcie I miejsca w kraju,

2. Gabriela Kempisty, klasa 3 b  - Dyplom wyróżnienia za zajęcie 9 miejsce w kraju,

3. Piotr Baprawski , klasa 3 b  - Dyplom wyróżnienia za zajęcie 10 miejsce w kraju,

4. Damian Kiela, klasa 3 b  - Dyplom wyróżnienia za zajęcie 10 miejsce w kraju

 

 

 

Ogólnopolski Konkurs Leksykalny z Języka Angielskiego MEMORY  MASTER – edycja wiosenna 2017

 

 

 

1. Aleksandra Gregajtys, klasa 2 a - Laureatka II stopnia,

2. Emilia Jenoch, klasa 2 b -  Laureatka II stopnia,

3. Natasza Pankratjew, klasa 2 b -   Laureatka II stopnia

4. Michał Kamiński, klasa 2 b -   Laureat III stopnia

5. Kacper Piekarski , klasa 2 a -   Laureat III stopnia

6. Zuzanna Charzyńska , klasa 3 b  - Wyróżnienie

7. Wiktor Grochowski , klasa 1 a  - Wyróżnienie

8. Jan Łojek , klasa 1 a  - Wyróżnienie

9. Mateusz Gniedziejko, klasa 1 a  - Wyróżnienie

 

 

 

 

KONKURSY SZKOLNE

 

                Szkolny Konkurs Wiedzy o Krajach Europejskich dla klas III :

 

 

I miejsce: Weronika Niegocka Karolina Turek z kl. 3 a,

                  Zuzanna Charzyńska i Natalia Golba z kl. 3 b.

II miejsce: Milena Chodyna i Piotr Baprawski z kl. 3 b

III miejsce: Natalia Buczyńska i Pola Wójtowicz z kl. 3 b

 

 

   Szkolny Konkurs Dwujęzyczny dla klas II:

 

 

I miejsce – Emilia Jenoch, klasa 2 b

II miejsce Iwo Brzoza i Daniel Bernatowiczklasa  2 a 

III miejsce – Nadia Maliszewska i Aleksandra Gregajtys , klasa 2 a

 

        Konkurs dla klas I plakat promujący naukę języków obcych

 

 

I miejsce : Sylwia Stępniewska i Jakub Wojtaszek z kl. 1 d

II miejsce: Łucja Sumińska i Martyna Wojtczak z kl. 1 b

III miejsce: Aleksandra Godlewska i Julia Knabeldorf z kl. 1 a,  Alicja Jabłońska z kl. 1 b

Wyróżnienie: Joanna Daniszewska i Sylwia Pierzchała z kl. 1 d

 

 

 

Szkolny Anglojęzyczny Konkurs Plastyczno-Literacki Christmas Adventure wygrała Magdalena Brzozowska, uczennica klasy 3a.

 

 

 

          XI edycja Szkolnej Angielskiej Ligi Zadaniowej:

 

1. Przemysław  Krzyżewski z klasy 3 a zajął I miejsce

2. Natasza Pankratjew z  klasy 2 b – II miejsce

3. Magda Brzozowska z klasy 3 a – III miejsce

 

 

 

 

THE BEST of THE BEST

czyli sukcesy uczniów naszej szkoły w konkursach z języka angielskiego

w roku szkolnym 2015 /2016

 

KONKURSY OGÓLNOPOLSKIE

 

Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego PANDA

  1. Gabriela Kempisty z kl. 2 b otrzymała Dyplom Laureata za zajęcie 1 miejsca w kraju
  2. Weronika Sakowska z kl. 3 b - Dyplom Laureata za zajęcie 5 miejsca w kraju
  3. Michał Bilski z kl. 2 b  - Dyplom Wyróżnienia za zajęcie 9miejsca w kraju
  4. Kacper Piekarski z kl. 1 a  - Dyplom Wyróżnienia za zajęcie 9miejsca w kraju

 

 

Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego PINGWIN

 

  1. Gabriela Kempisty, kl. 2 b otrzymała Dyplom Laureata za zajęcie 5 miejsca w kraju
  2. Przemysław Drobot z klasy 3 b – Dyplom Wyróżnienia za zajęcie 7 miejsca w kraju
  3. Dominika Jabłońska z klasy 3 b – Dyplom Wyróżnienia za zajęcie 7 miejsca w kraju
  4. Igor Brodzki z klasy 1 a - Dyplom Wyróżnienia za zajęcie 9 miejsca w kraju
  5. Marcin Sosnowski z kl. 1 a - Dyplom Wyróżnienia za zajęcie 9 miejsca w kraju
  6. Damian Kiela z kl. 2 b - Dyplom Wyróżnienia za zajęcie 9 miejsca w kraju

 

 

Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego OLIMPUS

 

  1. Magdalena Siejbik  z klasy 3 b otrzymała Dyplom Laureata za zajęcie 6 miejsca w kraju
  2. Maciej Gniedziejko z kl. 3 b – Dyplom Laureata za zajęcie 7 miejsca w kraju
  3. Weronika Sakowska z kl. 3 b – Dyplom Laureata za zajęcie 7 miejsca w kraju
  4. Gabriela Kempisty, klasa 2 b - Dyplom Laureata za zajęcie 9 miejsca w kraju
  5. Damian Kiela z klasy 2 b - Dyplom Laureata za zajęcie 9 miejsca w kraju
  6. Dominika Jabłońska, klasa 3 b - Dyplom Laureata za zajęcie 9 miejsca w kraju
  7. Przemysław Drobot z klasy 3 b -  Dyplom Laureata za zajęcie 9 miejsca w kraju
  8. Tobiasz Kicki z klasy 1 a - Dyplom Laureata za zajęcie 10 miejsca w kraju.
  9. Kacper Piekarski z klasy 1 a - Dyplom Laureata za zajęcie 10 miejsca w kraju.

 

 

Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego BIG BEN

 

  1. Natasza Pankratjew z kl. 1 b otrzymała Dyplom wyróżnienia za zajęcie 5 miejsca w kraju
  2. Igor Brodzki z kl. 1 a – Dyplom wyróżnienia za zajęcie 7 miejsca w kraju
  3. Gabriela Kempisty z kl. 2 b – Dyplom wyróżnienia za zajęcie 7 miejsca w kraju
  4. Damian Kiela z kl. 2 b - Dyplom wyróżnienia za zajęcie 9 miejsca w kraju
  5. Kacper Piekarski z kl. 1 a - Dyplom wyróżnienia za zajęcie 9 miejsca w kraju

 

 

Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego Młody Lingwista –  sesja wiosenna 2016

Igor Brodzki z kl. 1 a otrzymał Dyplom wyróżnienia za zajęcie 5 miejsca w kraju

 

Ogólnopolski Konkurs Językowy "Day by Day 2015"

 

Tytuł Finalisty otrzymały Weronika Sakowska i Magdalena Siejbik z klasy 3 b.

 

 

 

Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego ALBUS 2016

 

  1. Nadia Maliszewska, klasa 1 a  - Dyplom Laureata za zajęcie 7 miejsca w kraju
  2. Marcin Sosnowski, klasa 1 a  - Dyplom Laureata za zajęcie 8 miejsca w kraju
  3. Patrycja Królicka, klasa 1 b - Dyplom Laureata za zajęcie 9 miejsca w kraju
  4. Weronika Sakowska, klasa 3 b - Dyplom Laureata za zajęcie 9 miejsca w kraju
  5. Filip Dynak, klasa 3 b - Dyplom wyróżnienia za zajęcie 11 miejsca w kraju
  6. Magdalena Siejbik, klasa 3 b  – Dyplom wyróżnienia za zajęcie 11 miejsca w kraju
  7. Daniel Bernatowicz, klasa 1 a  - Dyplom wyróżnienia za zajęcie 13 miejsca w kraju
  8. Damian Kiela, klasa 2 b  - Dyplom wyróżnienia za zajęcie 13 miejsca w kraju
  9. Kacper Piekarski, klasa 1 a – Dyplom wyróżnienia za zajęcie 13 miejsca w kraju
  10. Tobiasz Kicki, klasa 1 b – Dyplom wyróżnienia za zajęcie 13 miejsca w kraju
  11. Przemysław Drobot, klasa 3 b  - Dyplom wyróżnienia za zajęcie 15 miejsca w kraju
  12. Michał Kamiński, klasa 1 b – Dyplom wyróżnienia za zajęcie 15 miejsca w kraju
  13. Gabriela Kempisty, klasa 2 b - Dyplom wyróżnienia za zajęcie 15 miejsca w kraju

 

 

Międzynarodowy Konkurs Języka Angielskiego

The BIG CHALLENGE 2016

 

 

  1. Pankratjew Natasza, klasa 1 b – 1 miejsce w szkole, 5 w województwie
  2. Bilski Michał, klasa 2 b - 1 miejsce w szkole, 13 w województwie
  3. Jabłońska Dominika, klasa 3 b - 1 miejsce w szkole, 13 w województwie
  4. Kosakowska Natalia, klasa 3 b - 1 miejsce w szkole, 13 w województwie

 

 

V Konkursu Języka Angielskiego dla uczniów szkół gimnazjalnych na terenie Powiatu Wyszkowskiego i okolic zorganizowany przez I Liceum Ogólnokształcące im. Cypriana Kamila Norwida w Wyszkowie

 

  1. 1.Magdalena Siejbik , klasa 3 b  – I miejsce
  2. 2.Dominika Jabłońska, klasa 3 b  - finalistka
  3. 3.Weronika Sakowska, klasa 3 b  - finalistka

 

 

Regionalny Konkurs Języka Angielskiego pod patronatem Mazowieckiego Kuratora Oświaty zorganizowany przez Publiczne Gimnazjum nr 1 w Pułtusku

 

W kategorii  Prezentacja artystyczna uczniowie naszej szkoły zajęli I miejsce:

  • Szymon Boligłowa , klasa 3 b 
  • Maciej Gniedziejko, klasa 3 b 
  • Julia Komar, klasa 3 b 
  • Julia Mierzejewska, klasa 3 b 
  • Anna Pieńkowska, klasa 3 b 

W Konkursie Wiedzy Przemysław Drobot  zajął II miejsce.

 

 

 

 

KONKURSY SZKOLNE

 

Szkolny Konkurs Wiedzy o Krajach Europejskich dla klas III :

 

I miejsce – Karolina Ambroziak i Julia Mierzejewska z klasy 3 b

II miejsce – Przemysław Drobot i Mateusz Matusiak  z klasy  3 b

III miejsce – Dominika Jabłońska i Julia Komar z klasy 3 b

 

 

Szkolny Konkurs Dwujęzyczny dla klas II:

 

I miejsce – Alicja Hejne i Alicja Sieczkowska z klasy 2 b

II miejsce – Zuzanna Charzyńska i Natalia Golba z klasy 2 b

III miejsce – Michał Bilski i Emil Nowosielski z klasy 2 b

 

 

Konkurs dla klas I – plakat promujący naukę języków obcych

 

I miejsce zajęły uczennice z klasy 1 b : Gabriela Boligłowa i Aleksandra Kwaśnik  

 

 

X edycja szkolnej Angielskiej Ligi Zadaniowej:

 

  • Przemysław  Krzyżewski z klasy 2 a zajął I miejsce
  • Natalia Szymańska z  klasy 3b – II miejsce

 

THE BEST of THE BEST

czyli sukcesy uczniów naszej szkoły w konkursach z języka angielskiego

w roku szkolnym 2014 /2015

KONKURSY OGÓLNOPOLSKIE

Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego PINGWIN

  1. 1.Magdalena Burel kl. I b – Dyplom Laureata (3 miejsce)
  2. 2.Magdalena Kamińska kl. 3 b – Dyplom Wyróżnienia ( 7 miejsce)
  3. 3.Michał Bilski kl. 1 b – Dyplom Wyróżnienia ( 9 miejsce)
  4. 4.Weronika Sakowska kl. 2 b – Dyplom Wyróżnienia (9 miejsce w kraju)

Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego PIONIER

  1. 1.Weronika Sakowska kl. 2 b - Dyplom Wyróżnienia (9 miejsce w kraju)
  2. 2.Anna Wróblewska kl. 3 b - Dyplom Wyróżnienia (13 miejsce w kraju)
  3. 3.Aleksandra Zdunek kl. 3 b - Dyplom Wyróżnienia (15 miejsce w kraju)

Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego OLIMPUS

  1. Magdalena Kamińska kl. 3 b - Dyplom Laureata (5 miejsce)
  2. Przemysław Drobot kl. 2 b - Dyplom Laureata (7 miejsce)
  3. Natalia Wójcik kl. 2 b - Dyplom Laureata (8 miejsce)
  4. Magdalena Siejbik kl. 2 b - Dyplom Laureata (9 miejsce)
  5. Weronika Sakowska kl. 2 b - Dyplom Laureata (10 miejsce)
  6. Kacper Rutkowski kl. 3 b - Dyplom Laureata (10 miejsce)

KONKURSY SZKOLNE

Szkolny Konkurs Wiedzy o Krajach Europejskich dla klas III :

1 miejsce : Jakub Czarnecki, Grzegorz Dagis,  Aleksandra Zdunek, Weronika Zych (kl. 3 b)

2 miejsce : Oliwia Krzyżewska , Aleksandra Mróz (kl. 3 b)

3 miejsce: Oliwia Iwanowska , Rafał Rzemek (kl. 3 d)

Szkolny Konkurs Dwujęzyczny dla klas II:

1. Magdalena Siejbik i Natalia Szymańska ( 2b) – 1 miejsce

2. Weronika Sakowska i Dominika Jabłońska ( 2 b) – 2 miejsce

3. Wiktoria Fiet i Gabriela Orłowska ( 2 a) – 3 miejsce

 

 

 

 

THE BEST of THE BEST

 

 

czyli sukcesy uczniów naszej szkoły w konkursach z języka angielskiego

 

 

w roku szkolnym 2013 /2014

 

 

KONKURSY OGÓLNOPOLSKIE

 

 

  1. 1.Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego „Galileo 2014” :

 

 

Dyplomy laureata otrzymali:

 

  • Wiktoria Marcinkowska, uczennica kl. 3 b – za zajęcie 7 miejsca w kraju
  • Magdalena Kamińska, uczennica kl. 2 b - za zajęcie 9 miejsca w kraju

 

 

Dyplomy wyróżnienia przyznano:

 

  • Natalii Gogolewskiej, uczennicy kl. 3 b – za zajęcie 13 miejsca w kraju
  • Weronice Nieścior, uczennicy kl. 3 b – za zajęcie 14 miejsca w kraju
  • Krystianowi Palczak, uczniowi kl. 3 b – za zajęcie 14 miejsca w kraju

 

 

 

2. W Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego „PINGWIN 2013”,

 

 

Dyplom Laureata przyznano Magdalenie Kamińskiej, uczennicy kl. 2 b za zajęcie 5 miejsca w kraju

 

 

Dyplomy wyróżnienia otrzymali:

 

  • Maciej Gniedziejko, uczeń kl. 1 b, za zajęcie 6 miejsca,
  • Kacper Rutkowski, uczeń kl. 2 b i Ewelina Rudowska, uczennica kl. 3 b, za zajęcie 7 miejsca,
  • Gabriela Wrzesińska, uczennica kl. 3 b, za zajęcie 8 miejsca,
  • Przemysław Drobot, Dominika Jabłońska, uczniowie kl. 1 b oraz Jakub Czarnecki, uczeń kl. 2 b, za zajęcie 9 miejsca,
  • Dominika Komar, uczennica kl. 2 b, za zajęcie 10 miejsca,

 

 

 

3. W Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego „PANDA 2014”,

 

 

Dyplomy Wyróżnienia otrzymali:

 

 

  • Natalia Kosakowska i Weronika Sakowska, uczennice kl. I b, Magdalena Kamińska, uczennica kl. 2 b i Ewelina Rudowska, uczennica kl. 3 b - za zajęcie 7 miejsca w kraju;
  • Dominika Komar , uczennica kl. 2 b - za zajęcie 8 miejsca w kraju
  • Anna Wróblewska , uczennica kl. 2 b i Szymon Boligłowa – uczeń kl. 1 b - za zajęcie      9 miejsca w kraju

 

 

 

 

4. W Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego „OLIMPUS 2014”,

 

 

Dyplomy Laureata otrzymali:

 

 

  • Krystian Palczak, uczeń kl. 3 b – za zajęcie 5 miejsca w kraju
  • Patryk Śmietański i Gabriela Wrzesińska z kl. 3 b – za zajęcie 7 miejsca w kraju

 

 

 

 

 

 

 

 

KONKURSY SZKOLNE:

 

 

 

1. Konkursy towarzyszące obchodom Europejskiego Dnia Języków 2013

 

    

 

 

a. W konkursie dla klas I na prezentację multimedialną zwyciężyły:

 

 

  • Hanna Świątkowska i Natalia Szymańska , kl 1 b

 

 

b. W dwujęzycznym teście językowym dla klas II

 

 

I miejsce zajęli:   

 

 

  • Mateusz Deja i Artur Kamiński ,uczniowie kl. 2 b

 

                            

 

           II miejsce ex equo :

 

 

  • Klaudia Wojciechowska i Gabriela Karkowska , uczennice kl. 2 a
  • Anna Wróblewska i Magdalena Kamińska , uczennice kl. 2 b

 

 

             III miejsce:

 

  • Marta Kisiel i Roksana Kasińska , uczennice kl. 2 a

 

 

c. W Konkursie Wiedzy o Krajach Europejskich dla klas III

 

         Zwycięzcami zostały uczennice z kl. 3 b :

 

  • Julita Siemieniak , Martyna Kosewska, Zuzanna Rutkowska i Paulina Przybysz

 

 

II miejsce zajęły:

 

  • Gabriela Wrzesińska i Wiktoria Marcinkowska, z klasy 3 b

 

 

            III miejsce zajęły:

 

  • Dominika Ciszewska i Weronika Nieścior , z klasy 3 b

 

 

 

d. W Konkursie Wiedzy na temat języków europejskich zwyciężyła:

 

 

  • Paulina Przybysz , uczennica klasy 3 b

 

 

 

  1. 2.Konkurs towarzyszący obchodom Dnia Kultury Krajów Anglojęzycznych 2014

 

 

Konkurs Wiedzy o Krajach Anglojęzycznych :

 

 

I miejsce Dominika Ciszewska i Weronika Nieścior

 

Wyróżnienie : Kacper Karkowski i Krystian Palczak

 

 

 

  1. 3.VIII edycja szkolnej Angielskiej Ligi :

 

 

I miejsce – Paulina Przybysz , kl. 3 b

 

II miejsce – Aleks Kołakowski , kl. 3 b

 

III miejsce – Iga Przybyłowska , kl. 3 b

 

 

 

 

 

 

 

The Best of the Best

 

 

 

czyli sukcesy uczniów naszej szkoły w konkursach

 

z języka angielskiego

 

 

 

 

w roku szkolnym 2012 - 2013

 

Konkursy Ogólnopolskie

1. Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego PINGWIN

  1. Julia Mastalerz, kl. 1 b – Dyplom Laureata , 5 miejsce w Polsce
  2. Alicja Milczarczyk , kl. 3 b - Dyplom Wyróżnienia , 8 miejsce w Polsce
  3. Magdalena Kamińska, kl. 1 b – Dyplom Wyróżnienia , 9 miejsce w Polsce
  4. Ewelina Rudowska, kl. 2 b - Dyplom Wyróżnienia , 9 miejsce w Polsce
  5. Julita Siemieniak, kl. 2 b - Dyplom Wyróżnienia , 9 miejsce w Polsce
  6. Aleksander Ciesielski, kl. 3 b - Dyplom Wyróżnienia , 9 miejsce w Polsce

2. Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego OLIMPUS

  1. Julia Mastalerz, kl. 1 b - Dyplom Laureata , 1 miejsce w Polsce
  2. Magdalena Kamińska, kl. 1 b - Dyplom Laureata , 7 miejsce w Polsce
  3. Michał Siemek, kl. 1 b - Dyplom Laureata , 7 miejsce w Polsce
  4. Aleksandra Pomieszcz, kl. 3 b - Dyplom Laureata , 9 miejsce w Polsce
  5. Patryk Śmietański, kl. 2 b - Dyplom Laureata , 9 miejsce w Polsce
  6. Alicja Milczarczyk, kl. 3 b - Dyplom Laureata , 10 miejsce w Polsce
  7. Wiktor Grabek, kl. 2 b - Dyplom Laureata , 10 miejsce w Polsce
  8. Jakub Czarnecki, kl. 1 b - Dyplom Laureata , 10 miejsce w Polsce

3. Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego PANDA

  1. Aleksander Ciesielski, kl. 3 b - Dyplom Laureata , 2 miejsce w Polsce
  2. Julia Mastalerz, kl. 1 b – Dyplom Laureata , 4 miejsce w Polsce
  3. Ewelina Rudowska, kl. 2 b - Dyplom Laureata , 5 miejsce w Polsce
  4. Patryk Śmietański, kl. 2 b - Dyplom Laureata , 5 miejsce w Polsce
  5. Magdalena Kamińska, kl. 1 b – Dyplom Wyróżnienia , 7 miejsce w Polsce
  6. Paulina Przybysz , kl. 2 b - Dyplom Wyróżnienia , 7 miejsce w Polsce
  7. Julita Siemieniak, kl. 2 b - Dyplom Wyróżnienia , 7 miejsce w Polsce
  8. Marta Zielińska, kl. 3 b - Dyplom Wyróżnienia , 9 miejsce w Polsce
  9. Wiktor Grabek, kl. 2 b - Dyplom Wyróżnienia , 9 miejsce w Polsce
  10. Anna Wróblewska , kl. 1 b - Dyplom Wyróżnienia , 10 miejsce w Polsce

Konkurs Języka Angielskiego Dla Uczniów Gimnazjów Województwa Mazowieckiego

a. do etapu rejonowego zakwalifikowali się :

1. Julia Mastalerz , kl. 1b

2. Magdalena Kamińska, kl. 1 b

3. Alicja Milczarczyk, kl. 3 b

4. Marta Zielińska, kl. 3 b

5. Aleksander Ciesielski, kl. 3 b

b. Aleksander Ciesielski, kl. 3 b, uzyskał tytuł Finalisty

Konkursy Szkolne

1. Dwujęzyczny Konkurs dla klas II :

I miejsce - Rutkowska Zuzanna; Wrzesińska Gabriela , kl. 2 b

II miejsce - Kosewska Martyna; Siemieniak Julita , kl. 2 b

                  Przybysz Paulina ; Marta Dolecka, kl. 2 b

       Karkowski Kacper; Rudowska Ewelina, kl. 2 b

III miejsce - Jackowska Karolina; Jagielska Klaudia, kl. 2 c

2. Konkurs Wiedzy o Krajach Europejskich i USA dla klas III:

I miejsce - Abramska Sylwia; Kamińska Aleksandra, kl. 3 c

II miejsce - Zielińska Marta; Alicja Milczarczyk, kl. 3 b

III miejsce - Pik Aleksandra, kl. 3 e

3. Szkolny Konkurs Plastyczny pod hasłem „FAMOUS LANDMARKS IN ENGLISH-SPEAKING COUNTRIES” prezentujący wybraną przez uczestnika atrakcję turystyczną z kraju anglojęzycznego;

W konkursie zwyciężyła praca przygotowana przez Katarzynę Czupryn, uczennicę z klasy III b.

Wyróżnienie otrzymały : Aleksandra Zdunek i Weronika Zych z kl. I b.

4. W konkursie Wiedzy o Krajach Anglojęzycznych zwyciężyły Aleksandra Hejne i Paulina Klonowska z kl. III b

5. W VII edycji Angielskiej Ligi Zadaniowej:

  • I miejsce zajęła Marta Zielińska , uczennica klasy III b,
  • II miejsce zajęła Daria Piotrowska , uczennica klasy III e,
  • III miejsce zajęła Dominika Sztybór , uczennica klasy III e,

Dyplomy wyróżnienia przyznano :

Marcie Kisiel z klasy I a i Paulinie Przybysz z klasy II b.

 

 

 

w roku szkolnym 2011 - 2012

 

 

1. Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego PINGWIN

 

Dyplom wyróżnienia dla Adriana Lusa , ucznia klasy III b, za zajęcie 7 miejsca w kraju.

 

2. Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego PANDA

 

Dyplomy wyróżnienia otrzymali:

Kamil Rzemek, uczeń klasy III a, za zajęcie 7 miejsca w kraju i Adrian Lusa , uczeń klasy III b, za zajęcie 9 miejsca w kraju.

 

3. Szkolne Konkursy towarzyszące obchodom Europejskiego Dnia Języków

 

1. Zwycięzcą konkursu plastycznego dla klas I została Anna Michalak z klasy I b

 

2. Dwujęzyczny test umiejętności dla klas II

 

      I miejsce    

Sylwia Abramska , kl. II c - 54 pkt.

Patrycja Karpińska, kl. II c - 54 pkt.

Aleksandra Pik, kl. II e - 54 pkt.

Katarzyna Rutkowska, kl. II e - 54 pkt.

 

     II miejsce 

Julia Chimkowska , kl. II b - 52 pkt.

Alicja Milczarczyk, kl. II b – 52 pkt.

Patrycja Dąbrowska, kl. II e – 52 pkt.

Ola Parzuchowska, kl. II e – 52 pkt.

 

III miejsce   Natalia Kubiak, kl. II b – 51,5 pkt.

                       Marta Zielińska, kl. II b – 51,5 pkt.

 

3. Konkurs Wiedzy o Krajach Europejskich dla klas III

 

Zwycięzcami zostali uczniowie z klasy III a – Mateusz Więcki i Krzysztof Łaszczych

 

4. Szkolne Konkursy towarzyszące obchodom Dnia Kultury Krajów Anglojęzycznych

 

1. VI edycja Angielskiej Ligi Zadaniowej:

 

I miejsce zajęła Daria Kisiel , uczennica klasy III a,

  • II miejsce zajęła Kinga Bonisławska , uczennica klasy III a,
  • III miejsce zajęła Joanna Nalewajk , uczennica klasy III a,

 

2. Szkolny Konkurs Plastyczny pod hasłem „ National holidays in English-speaking countries.

 

W konkursie zwyciężyła praca przygotowana przez uczennice klasy III b :

Sylwię Milczarczyk

  • Natalię Wrzeszcz

 

Wyróżniony został również plakat przygotowany przez Julię Kupis i Michalinę Piotrowską, uczennice klasy III b.

 

3. W Konkursie na Prezentację Multimedialną pod hasłem „Famous citizens of English-speaking countrieszwyciężyła praca przygotowana przez Aleksandrę Hejne, uczennicę klasy II b.

 

 

 

w roku szkolnym 2010 – 2011

 

 

 

1. W Ogólnopolskiej Olimpiadzie „Olimpus” z języka angielskiego:

 

- Adrianna Gorczyńska , uczennica klasy III b , otrzymała Dyplom Laureata za zajęcie 5 miejsca w kraju;

- Olga Grochowska, uczennica klasy III b, otrzymała Dyplom Laureata za   zajęcie 6 miejsca w kraju; 

 

2. Laureatką II stopnia w XVI edycji Międzynarodowego Konkursu Języka Angielskiego TEST OXFORD PLUS została Olga Grochowska z kl. III b.

 

 

3. W Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego „PANDA”.

 

Dyplomy Laureata otrzymali:

Olga Grochowska, uczennica klasy III b,  za zajęcie  1 miejsca w kraju;

- Aleksander Ciesielski, uczeń klasy I b , za zajęcie  4 miejsca.; 

 

Dyplomy wyróżnienia przyznane zostały:

- Alicji Milczarczyk, uczennicy klasy I b, za zajęcie 7 miejsca;

- Magdalenie Gancarz, uczennicy klasy II c, za zajęcie 9 miejsca;

- Wojciechowi Wałachowskiemu, uczniowi klasy I b, za zajęcie 9 miejsca;

- Mikołajowi Kiela, uczniowi klasy II b, za zajęcie 9 miejsca; 

- Adriannie Gorczyńskiej, uczennicy klasy III b, za zajęcie 9 miejsca.

4. W ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego „GENIUSZ 2011” zorganizowanym przez Szkolną Akademię Wiedzy uczennica klasy III b, Olga Grochowska, otrzymała dyplom wyróżnienia za zajęcie 13 miejsca. 

  

5. Szkolny konkurs pod hasłem „Słowniczek multimedialny” zorganizowany dla uczniów klas I :  

 

I miejsce – Aleksandra Hejne , klasa I b,

II miejsce – Alicja Milczarczyk, klasa I b,

III miejsce – Sylwia Abramska i Natalia Zabielska , uczennice klasy I c.

 

Wyróżnieni zostali:

- Patryk Mróz z klasy I a,

- Maciej Markuszewski i Adrian Szulecki z klasy I d,

-  Maja Szlaska i Patrycja Karpińska z klasy I c.

 

6. Szkolny Konkurs Wiedzy o Krajach Anglojęzycznych 

 

I miejsce - Klasa II b - Adrian Lusa i Kamil Królak

II miejsce - Klasa III b – Joanna Wróblewska i Filip Górkiewicz

III miejsce - Klasa III d - Karolina Dudyś i Sylwia Łagowska

 

Wyróżnienie -   

Klasa II b - Łukasz Gerek i Mateusz Gołębiewski

Klasa II e - Michał Omyła i Sebastian Melnicki 

 

7. Szkolny Dwujęzyczny Konkurs klas II:

 

I miejsce – Julia Kupis i Marta Zołnierzak , klasa II b

II miejsce – Daria Kulesza i Michalina Piotrowska z klasy II b

III miejsce ex equo – Paulina Liśkiewicz i Wioletta Piórek z klasyIIb                              -                                Paulina Wąsiewska i Agata Sadowska z klasy II b

8. Szkolny Konkurs Wiedzy  dla klas III:

 

I miejsce – Aleksandra Jaworska, Ada Popowicz i Filip Górkiewicz, klasa III b  

II miejsce – Olga Sobiecka i Karolina Tkaczyk, klasa III e  

III miejsce – Adrianna Przybysz i Agata Karkowska, klasa III c

    

 

9. Szkolny Konkurs Wiedzy O Językach Europejskich wygrała Karolina Piotrowska, uczennica klasy III b. 

  

10. Laureatką Szkolnego Konkursu Literackiego „Holidays Storytellers” została uczennica klasy II b – Julia Kupis.

11. W Konkursie na Prezentację Multimedialną na temat życia w krajach anglojęzycznych zwyciężył  Maciej Komorowski, uczeń klasy I b.

 

Wyróżniona została prezentacja wykonana przez uczennicę klasy III d – Ninę Nowakowską.

 

12. Szkolny Konkurs Plastyczny „ Citizens of English-speaking countries”  . Zwycięzcą konkursu został Maciej Komorowski, uczeń klasy I b. 

 

 

13. V edycja Szkolnego Konkurs Języka Angielskiego The English League. Zwycięzcami konkursu w poszczególnych kategoriach zostali:

 

- Daria Kisiel, uczennica klasy II a, zwyciężyła w kategorii klas II

 

- w kategorii klas III :

I miejsce zajął Filip Górkiewicz z klasy III b              
II miejsce – Aleksandra Jaworska z kl. III b 
III miejsce (ex aequo)Ada Popowicz i Witold Stachnio z klasy III b 

 

 

 

w roku szkolnym 2009-2010

 

 

1. Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego ALBUS. 

Dwie uczennice naszej szkoły zajęły I miejsca w kraju:

w kategorii klas II - Olga Grochowska, uczennica klasy II b;

w kategorii klas III - Kamila Sosnowska, uczennica klasy III b

 

Ponadto dwie uczennice klasy II b otrzymały Dyplom Laureata :

Aleksandra Bochenek, za zajęcie 7 miejsca;

Ada Gorczyńska, za zajęcie 7 miejsca;

 

Dyplom Wyróżnienia przyznany został Marcie Żołnierzak, uczennicy klasy Ib, za zajęcie  15 miejsca w kraju. 

   

 

2. Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego „PANDA”.

Dyplomy Laureata otrzymały:

Olga Grochowska, uczennica klasy II b,  za zajęcie  I miejsca w kraju;

Aleksandra Bochenek, uczennica klasy II b, za zajęcie III miejsca

 

 

Dyplomy wyróżnienia przyznane zostały:

Kamili Sosnowskiej, uczennicy klasy III b, za zajęcie VII miejsca;

Aleksandrze Jaworskiej, uczennicy klasy II b, za zajęcie IX miejsca;

Adzie Popowicz, uczennicy klasy II b, za zajęcie IX miejsca.

 

 

3. Międzynarodowy Konkurs Języka Angielskiego TEST OXFORD PLUS . 

 

Kamila Sosnowska, uczennica klasy III B, została Laureatką I stopnia;

Olga Grochowska , uczennica klasy II B , została Laureatką III stopnia;

 

 

4. Ogólnopolska Olimpiada „Olimpus” z języka angielskiego. 

 

Trzy uczennice otrzymały Dyplomy Laureata:

Kamila Sosnowska, uczennica klasy III b , za zajęcie 3 miejsca w kraju;

Aleksandra Bochenek, uczennica klasy II b , za zajęcie 7 miejsca w kraju;

Olga Grochowska , uczennica klasy II b , za zajęcie 10 miejsca w kraju;

 

 

5. Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego „ Fox”  pod patronatem Instytutu Filologii Angielskiej Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie 

 

 

Cztery uczennice z klasy II b  zostały wyróżnione Dyplomem za Dobry Wynik.

Grochowska Olga

Wróblewska Joanna

Łukawska Alicja

Nawrocka Ewelina

 

 

6.  Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego „PINGWIN” .

Czworo uczniów otrzymało Dyplomy wyróżnienia:

Adrianna Gorczyńska, uczennica klasy II b, za zajęcie 7 miejsca w kraju (Poziom 2)

Aleksandra Bochenek, uczennica klasy II b, za zajęcie 7 miejsca ( Poziom 2)

Marcin Malinowski, uczeń klasy II b, za zajęcie 7 miejsca ( Poziom 2)

Ada Popowicz, uczennica klasy II b, za zajęcie 9 miejsca w kraju (Poziom 2)  

 

 

7. Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego ENGLISH HIGH FLIER

 

Organizatorzy konkursu przyznali Dyplomy Uznania 3 uczniom naszego gimnazjum za uzyskanie najwyższego wyniku w szkole:

w   kategorii klas 1 – Mikołaj Kiela (kl. I b )

w   kategorii klas 2 – Olga Grochowska ( kl. II b)

w   kategorii klas 3 – Alicja Dela ( kl. III a )

 

 

8. Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego ”SEZAM” 

 

 Dwie uczennice klasy II b otrzymały Dyplomy wyróżnienia:

Olga Grochowska, za zajęcie 8 miejsca;

Aleksandra Bochenek, za zajęcie 9 miejsca.   

 

 

9.Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego GENIUSZ. 

 

Kamila Sosnowska, uczennica klasy III b, otrzymała Dyplom Wyróżnienia za zajęcie 13 miejsca w kraju.   

 

 

10.IV edycja Szkolnego Konkurs Języka Angielskiego The English League.  

 

w kategorii klas I :

 

I miejsce – Daria Kisiel, uczennica klasy I a;

II miejsce – Adrianna Orłowska, uczennica klasy I a; 

 

w kategorii klas II :

 

I miejsce – Aleksandra Jaworska, uczennica klasy II b;

II miejsce – Witold Stachnio, uczeń klasy II b;

III miejsce – Ada Popowicz, uczennica klasy II b; 

 
w kategorii klas III

 

I miejsce – Paulina Dąbrowska, uczennica klasy III a;

II miejsce – Aleksandra Wełna, uczennica klasy III b.

 

 

 

 

 

w roku szkolnym 2008 - 2009  

 

 

 

1.       Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego „PINGWIN”:.

 

 

Troje uczniów otrzymało dyplomy laureata:

Olga Grochowska, uczennica klasy I b, za zajęcie 3 miejsca w kraju (Poziom 2)

Agata Śmiechowska, uczennica klasy III b, za zajęcie 3 miejsca ( Poziom 3)

Bartek Karwański, uczeń klasy III b, za zajęcie 5 miejsca ( Poziom 3)

 

Ponadto dwie uczennice otrzymały dyplomy wyróżnienia:

Adrianna Gorczyńska, uczennica klasy I b, za zajęcie 7 miejsca (Poziom 2)

Sylwia Kiliś , uczennica klasy III b, za zajęcie 9 miejsca (Poziom 3)

 

 

2.      Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego ”SEZAM” :

 

            Troje uczniów otrzymało dyplomy wyróżnienia:

Agata Śmiechowska, uczennica klasy III b, za zajęcie 10 miejsca;

Paweł Niedbała,  uczeń klasy III b, za zajęcie 13 miejsca;

Karolina Skalska, uczennica klasy III b, za zajęcie 15 miejsca 

 

 

3. Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego „PANDA:

 

  Dyplomy laureata otrzymali :

Kamila Sosnowska, uczennica klasy II b , za zajęcie I miejsca w kraju (Poziom 2);

Karolina Skalska, uczennica klasy III b, za zajęcie 3 miejsca (Poziom 3);

Oliwia Farska, uczennica klasy I b, za zajęcie 5 miejsca (Poziom 2).

   Dyplomy wyróżnienia zostały przyznane 8 uczniom:

Aleksandrze Jaworskiej, uczennicy klasy I b, za zajęcie 7 miejsca ( Poziom 2)

Adriannie Gorczyńskiej, uczennicy klasy I b, za zajęcie 7 miejsca ( Poziom 2)

Aleksandrze Bochenek, uczennicy klasy I b, za zajęcie 9 miejsca ( Poziom 2)

Oldze Grochowskiej, uczennicy klasy I b, za zajęcie 9 miejsca ( Poziom 2)

Adamowi Bochenek, uczeniowi klasy II b, za zajęcie 9 miejsca ( Poziom 2)

Agacie Śmiechowskiej, uczennicy klasy III b, za zajęcie 9 miejsca ( Poziom 3)

Marlenie Maliszewskiej, uczennicy klasy III b, za zajęcie 9 miejsca ( Poziom 3)

Monice Juzepczuk, uczennicy klasy III b, za zajęcie 9 miejsca ( Poziom 3)

 

 

4.      Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego „ALBUS”:

 

Czworo uczniów otrzymało dyplomy laureata:

Olga Grochowska, uczennica klasy I b, za zajęcie 3 miejsca;

Aleksandra Bochenek, uczennica klasy I b, za zajęcie 3 miejsca;

Agata Śmiechowska, uczennica klasy III b, za zajęcie 6 miejsca;

Bartek Karwański, uczeń klasy III b, za zajęcie 10 miejsca;

 

 

Pięcioro uczniów otrzymało dyplomy wyróżnienia:

Karolina Skalska, uczennica klasy III b, za zajęcie 11 miejsca ;

Michał Kasztelan, uczeń klasy III b, za zajęcie 13 miejsca;

Sylwia Kiliś , uczennica klasy III b, za zajęcie 13 miejsca;

Marlena Maliszewska, uczennica klasy III b, za zajęcie 14 miejsca;

Paweł Niedbała, uczeń klasy III b, za zajęcie 14 miejsca.

 

 

5. Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego „GENIUSZ”: Dyplomy wyróżnienia otrzymały:

Anna  Śmiechowska, uczennica klasy III b, za zajęcie 8 miejsca;

Olga Grochowska, uczennica klasy I , za zajęcie 15 miejsca.

 

6. Polsko-Amerykański Konkurs Czytelniczy  „LIBROS LEGE”:              

 

Karolina Skalska, uczennica klasy III b,  otrzymała wyróżnienie za zajęcie 6 miejsca  

 

7. Szkolny Konkurs Języka Angielskiego The English League:

 

w kategorii klas I –  I miejsce - Aleksandra Jaworska, uczennica klasy I b;

                                   - II miejsce – Ada Popowicz,  uczennica klasy I b;

                                   - III miejsce – Witold Stachnio, uczeń klasy I b.

w kategorii klas II – I miejsce – Paulina Dąbrowska, uczennica klasy II a

w kategorii klas III – Karolina Leszczyńska, uczennica klasy III b 

8.      Szkolny konkurs plastyczny pod hasłem “Famous citizens of English-speaking countries”. 

 

I miejsce zajął zespół uczniów z klasy III d;

II miejsce -  zespół uczniów z klasy III a;

III miejsce – zespół uczniów z klasy II b.  

 

9.      Szkolny konkurs informatyczny pod hasłem „Everyday life in the UK/USA”.

 

I miejsce zdobyła Beata Chodyna, uczennica klasy II b.

wyróżnienie otrzymała uczennica klasy II a , Karolina Grąbczewska.   

 

10.  Szkolny Konkurs  Karaoke:

 

I miejsce zajęła Zuzanna Pawlak, uczennica klasy IIIb;

II miejsce – zespół z klasy I b w składzie: Natalia Czubkowska, Oliwia Farska, Adrianna Gorczyńska

III miejsce – duet z klasy III d: Adrianna Bielik i Aleksandra Salamon 

 

  

 

w roku szkolnym 2007/ 2008

 

  

 

 

1. Międzynarodowy Konkurs Języka Angielskiego „TEST OXFORD PLUS”

 

Laureatka I stopnia z wyróżnieniem: ( 100% poprawnych odpowiedzi):

 

Karolina Skalska – kl. II b

 

Laureaci II stopnia : ( 92 % poprawnych odpowiedzi)

 

         Bartłomiej Karwański kl. II b

  1. Michał Kasztelan   kl. II b
  2. Sylwia Kiliś    kl. II b

Laureaci III stopnia : (88% poprawnych odpowiedzi)

 

           Anna Drężek  kl.III b

  1. Monika Juzepczuk kl. II b
  2. Karolina Leszczyńska kl. II b

Laureatki  IV stopnia : ( 84% poprawnych odpowiedzi)

 

         Ilona Bocheńska  kl. III b

  1. Martyna Lachowska kl. III b

Laureaci V stopnia: ( 80% poprawnych odpowiedzi)

 

         Zuzanna Kołodziej  kl. III b

  1. Rafał Śmiechowski kl. III b
  2. Anna Śmiechowska  kl. II b
  3. Dorota Sobiepanek   kl. II b
  4. Adam Bochenek       kl. I b
  5. Aleksandra Rupińska kl. II d

 

   2. Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego ”SEZAM”  

 

Dyplom Wyróżnienia otrzymała Anna Drężek , uczennica  klasy III b , za zajęcie  6  miejsca w kraju     

 

3. Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego „ Fox”  pod patronatem Instytutu Filologii Angielskiej Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie

 

Dwoje uczniów zostało wyróżnionych.

 1. Kołodziej Zuzanna, uczennica  klasy III b otrzymała Dyplom za DOBRY wynik

2. Rutkowski Leszek , uczeń  klasa III b otrzymał     Dyplom za DOBRY wynik

 

4. Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego „PANDA 

 

Czworo uczniów otrzymało dyplomy wyróżnienia:

 

1.      Kamila Sosnowska , uczennica kl. I b za zajęcie 9 miejsca w kraju ( Poziom 1)

2.      Monika Juzepczuk, uczennica kl. II b za zajęcie 9 miejsca w kraju ( Poziom 2)

3.      Bartłomiej Karwański, uczeń kl. II b za zajęcie 9 miejsca w kraju ( Poziom 2)

4.      Sylwia Kiliś, uczennica kl. II b za zajęcie 10 miejsca w kraju ( Poziom 2)

 

 5.      Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego GENIUSZ 

 

Wyróżnienie otrzymała Karolina Skalska z klasy II b  

 

 

6.      Europejski Dzień Języków - konkurs na plakat promujący naukę języków obcych.

 

        I miejsce zajęły uczennice klasy III b – Zuzanna Kołodziej i Zina Kroczek. 

 

7. Szkolny Konkurs Języka Angielskiego The English League

Zwycięzcy:

- w kategorii klas I – Beata Chodyna – kl I b

- w kategorii klas II Agata Śmiechowska, Bartłomiej Karwański i Małgorzata Krysiak –    uczniowie klasy II b

- w kategorii klas III – Martyna Zajda, uczennica klasy III b  

 

8.Szkolny konkurs na prezentację multimedialną o krajach anglojęzycznych wygrała  Beata Chodyna z klasy I b.

 

Wyróżniona została również prezentacja przygotowana przez Monikę Ochmańską,  uczennicę klasy III b

 

9. Szkolny konkurs piosenki anglojęzycznej  wygrała Renata Dytrych, uczennica klasy IIb

  

 

10.  W Szkolnym konkursie wiedzy o krajach anglojęzycznych najlepsze wyniki osiągnęli:

 

I miejsce – klasa III B

II miejsce – klasa I A

III miejsce – klasa III E

 

 

 

w roku szkolnym 2006/ 2007

 

 

1. Międzynarodowy Konkurs Języka Angielskiego „TEST OXFORD PLUS”

 

 28 uczniów na 32 ( 88 % ) biorących udział w konkursie otrzymało tytuł laureata konkursu, w tym 8 uczniów zdobyło maksymalną ilość punktów:

  

 Laureaci I stopnia z wyróżnieniem( 100% poprawnych odpowiedzi):

 

Monika Juzepczuk, klasa I b

 Bartłomiej Karwański, klasa I b

 Mateusz Studniak, klasa I b

 Michał Kasztelan, klasa I b

 Paulina Kieszek, klasa I d

 Adrianna Bielik, klasa I d

 Ewelina Rzewnicka, klasa I d

 Zina Kroczek, klasa II b 

 

 Laureaci I stopnia ( 96% poprawnych odpowiedzi):

 

Marcin Maicki , klasa I b

 Maciej Woś, klasa I b

 Daria Porycka , klasa II b

 Martyna Lachowska, klasa II b

 Patrycja Chimkowska, klasa II b

 Anna Drężek, klasa II b

 Monika Ochmańska, klasa II b

  

 Laureaci II stopnia ( 92 % poprawnych odpowiedzi) :

 

Karolina Skalska, klasa I b

 Aldona Rachuba, klasa I d

 Martyna Zajda, klasa II b

 Karolina Nawrocka, klasa II b

 Paulina Sosnowska, klasa III c

  

 Laureaci III stopnia (88 % poprawnych odpowiedzi) :

 

Aleksandra Rupińska, klasa I d

 Anna Wykowska, klasa I d

 Magda Łuszcz, klasa II b

 Radosław Sadowski, klasa III c

 Joanna Kmiołek, klasa III c

 

 Laureatka IV stopnia ( 84% poprawnych odpowiedzi)

 

Izabela Dębska, klasa III c 

 

 Laureaci V stopnia ( 80% poprawnych odpowiedzi):

 

Katarzyna Gołębiewska, klasa III c

 Joanna Kaźmierczak, klasa III c

   

 2. Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego „ENGLISH HIGHFLIER”.

 Radosław Sadowski  , uczeń klasy III c ,  otrzymał Dyplom Uznania za uzyskanie bardzo dobrego wyniku – II lokaty – w kraju.  

 

Martynie Zajda, uczennicy klasy II b , organizator konkursu przyznał Dyplom Uznania za uzyskanie najlepszego wyniku w szkole na poziomie klas II. 

   

 

3. Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego ”SEZAM”  Radosław Sadowski, uczeń klasy III c , zajął 8 miejsce w kraju w kategorii poziomu 3 i otrzymał Dyplom Wyróżnienia.

    

 

4. Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego „ALBUS"

 

 Troje uczniów otrzymało dyplomy laureatów:

 

Radosław Sadowski, uczeń klasy IIIc , za zajęcie 3 miejsca w kraju

 Bartłomiej Karwański, uczeń klasy I b, za zajęcie 7 miejsca

 Monika Juzepczuk, uczennica klasy I b , za zajęcie 9 miejsca

 

 Ośmioro uczniów otrzymało dyplomy wyróżnienia:

 

Michał Kasztelan , uczeń klasy I b, za zajęcie 11 miejsca w kraju

 Karolina Skalska , uczennica klasy I b, za zajęcie 11 miejsca

 Anna Drężek, uczennica klasy II b , za zajęcie 11 miejsca

 Sylwia Kiliś, uczennica klasy I b , za zajęcie 13 miejsca

 Mateusz Studniak, uczeń klasy I b, za zajęcie 13 miejsca

 Monika Ochmańska, uczennica klasy II b, za zajęcie 13 miejsca

 Zuzanna Kołodziej, uczennica klasy II b, za zajęcie 15 miejsca

 Adam Malinowski, uczen klasy III c , za zajęcie 15 miejsca

 

5. Ogólnopolski  Konkurs Języka Angielskiego „EUROPA JĘZYKÓW”  

 

W etapie szkolnym najwyżej oceniona została praca Darii Poryckiej, uczennicy klasy II b.

  

 

6.  Szkolny Konkurs Języka Angielskiego „IMAGINATIVE READERS"

 I miejsce zajęły Daria Porycka i Magda Łuszcz z klasy II b

 II miejsce zajęły Wiktoria Łukianiuk i Natalia Maliszewska z klasy II b

 III miejsce zajęły Patrycja Chimkowska i Martyna Lachowska z klasy II b  

 

7. Szkolna Angielska Liga Zadaniowa

 

Zwycięzcami konkursu w poszczególnych kategoriach zostali: 

 

w kategorii klas I – Sylwia Kiliś, uczennica klasy I b

 w kategorii klas II – Wiktoria Łukianiuk, uczennica klasy II b

 w kategorii klas III – Olga Chorzewska, uczennica klasy III e

 

 

 

w roku szkolnym 2005/ 2006

 

 

 

1. Europejski Konkurs Języka Angielskiego ”The Big Challenge” 

 

            Najwyższe wyniki w szkole uzyskali:

W kategorii klas I
1.       Anna Drężek, klasa I b

2.       Zuzanna Kołodziej , klasa I b

3.       Martyna Lachowska , klasa I b

 

W kategorii klas II

 

1.       Radosław Sadowski, klasa II c

2.       Martyna Kupis , klasa II c

3.       Katarzyna Gołębiewska , klasa II c

 

W kategorii klas III

 

1.       Julita Polewaczyk, klasa III d

2.       Agata Todzia , klasa III d

3.       Kacper Suwiński , klasa III c

 

2. Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego „ALBUS”  

 

Radosław Sadowski, uczeń klasy II c, otrzymał Dyplom Laureata za zajęcie 9 miejsca.

Anna Drężek z klasy I b otrzymała Dyplom Wyróżnienia.

 

3. Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego ”FOX” zorganizowanym pod patronatem naukowym Instytutu Filologii Angielskiej Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. 

 

Wyróżnieni uczniowie:

 

Rafał Śmiechowski z klasy I b otrzymał Dyplom za BARDZO DOBRY wynik

Martyna Lachowska z klasy I b i Paulina Sosnowska z klasy II c otrzymały Dyplomy za DOBRY wynik

 

 

 

 

 

w roku szkolnym 2004/ 2005

 

 

 

1.Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego ”FOX” zorganizowanym pod patronatem naukowym Instytutu Filologii Angielskiej Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. 

 

Uczniowie , którzy uzyskali ilość punktów powyżej średniej krajowej zostali nagrodzeni dyplomem z wynikiem”dobry”:

 

Radosław Sadowski , klasa  Ic

Joanna Włodarczyk , klasa III

Paulina Nasiadka ,  klasa III

Robert Włodarczyk,  klasa III

Marta Maciejewska , klasa  III

Mateusz Ochmański , klasa III

 

 2.  Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego „ALBUS”  

 

Radosław Sadowski  , uczeń klasy Ic , otrzymał tytuł Laureata  za zdobycie 9 miejsca w kraju.

 

 

3.Europejski Konkurs Języka Angielskiego ”The Big Challenge” 

 Najwyższe wyniki w szkole uzyskali:

 

W kategorii klas I

 

1.       Radosław Sadowski, klasa I c

 2.       Martyna Kupis , klasa I c

 3.       Adam Jakubczak , klasa I c

 

W kategorii klas II

 

1.       Karolina Urbanowska , klasa II d

 2.       Julita Polewaczyk, klasa II d

 3.       Kacper  Suwiński , klasa II c

 

W kategorii klas III

 

1.       Marta Maciejewska ,  klasa III

2.       Joanna Włodarczyk , klasa III

3.       Joanna Hojdyś , klasa IIIa

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kontakt

Zespół Szkół nr 4 w Pułtusku

ul. New Britain 1

06-100 Pułtusk

tel. 23 692 03 82

tel. 23 692 10 95

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Cegiełka pamięci 2017

Logowanie