Reforma edukacji – specjalny serwis informacyjny

Na stronie Ministerstwa Edukacji Narodowej działa serwis informacyjny „Dobra Szkoła” pod adresem www.reformaedukacji.men.gov.pl.

Jeśli masz pytanie związane z reformą edukacji, możesz zadać je również drogą mailową bądź bezpośrednio telefonicznie. Kuratorium Oświaty w Warszawie uruchomiło specjalny adres e-mail -
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. oraz infolinię pod numerem telefonu - 22 551 24 22.

Harmonogram spotkań informacyjnych - reforma edukacji

W załączeniu przedstawiamy Państwu Harmonogram spotkań informacyjnych, które odbywać się będą na terenie województwa mazowieckiego.

Spotkania przeznaczone są dla wszystkich - rodziców, nauczycieli, dyrektorów szkół, przedstawicieli samorządów i związków zawodowych - zainteresowanych wdrażaniem reformy edukacji.

Serdecznie zapraszamy do udziału w spotkaniach. Przy każdym z terminów spotkań znajduje się link do rejestracji. Rejestracja ma wyłącznie charakter organizacyjny, związany z zabezpieczeniem odpowiedniej liczby miejsc dla uczestników spotkania.

Spotkanie z nauczycielami

07.02.2017r