Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4

z klasami sportowymi im. Ireny Szewińskiej w Pułtusku

Mistrzostwo Powiatu naszych piłkarek!

                13 listopada okazał się szczęśliwy dla drużyny gimnazjalistek z naszej szkoły. Piłkarki wywalczyły 1 miejsce w rywalizacji ośmiu drużyn uczestniczących w Mistrzostwach Powiatu w Halowej Piłce Nożnej w Gzach.

Czytaj więcej: Mistrzostwo Powiatu naszych piłkarek!

Sukces naszych biegaczy!

29 marca na Mistrzostwach Powiatu w Biegach Przełajowych nasi uczniowie zdobyli aż 7 medali!

Nasi medaliści w komplecie: Od lewej: Karolina Parzychowska kl 1c, Nikola Uśnik kl. 2c, Patryk Osiewicz kl. 1c, Krzysztof Lolo kl 1c, Mateusz Rose kl 2c, Adam Parzychowski kl. 2c Damian Siemek kl. 3a.

Gratulujemy sukcesu i życzymy powodzenia na etapie rejonowym.

Zdjęcia z zawodów znajdują się w Galeri PG

CocaColaCup

Poraz trzeci uczennice PG3 w Pułtusku wzieły udział w turnieju CocaCola Cup. Dzieki waleczności i determinacji jaką zaprezentowały w Woli Kiełpńskiej wywalczyły awans do II etapu konkursu. Miał on miejsce w Makowie, gdzie dziewczyny mogły się ponownie spotkać z koleżankami z ubiegłych lat. Niestety naszym zawodniczkom zabrakło szczęście i pomimo wielu starań i walki całej drużyny musiały pożegnać się z marzeniami o półfinale w Warszawie.  

Mistrzostwo powiatu

31 marca 2016r. odbyły się mistrzostwa powiatu w sztafetowych biegach przełajowych. Reprezentacja chłopców zdobyła brązowe medale, a drużyna dziewcząt zajęciem 1 miejsca awansowała na Mistrzostwa Rejonu.


Gratulacje!!!

Sukces drużyny dziewcząt w sztafetowych biegach przełajowych

7 kwietnia 2016r. reprezentacja szkoły dziewcząt zdobyła 2 miejsce na Mistrzostwach Rejonu Ciechanowskiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych i wywalczyła awans na Mistrzostwa Mazowsza.


Skład zwycięskiej drużyny: Sylwia Zadrożna, Nikola Uśnik, Natalia Sobolewska, Wiktoria Syska, Natalia Gąsiewska, Dominika Roze, Natalia Chimkowska, Monika Skoczylas, Wiktoria Szafrańska, Olga Gąsiewska, Zuzanna Moroza, Wiktoria Sawicka, Amelia Jabłońska.


Brawo dziewczyny!!!

Kontakt

Zespół Szkół nr 4 w Pułtusku

ul. New Britain 1

06-100 Pułtusk

tel. 23 692 03 82

tel. 23 692 10 95

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Cegiełka pamięci 2017

Logowanie