Mistrzostwo Powiatu naszych piłkarek!

13 listopada okazał się szczęśliwy dla drużyny gimnazjalistek z naszej szkoły. Piłkarki wywalczyły 1 miejsce w rywalizacji ośmiu drużyn uczestniczących w Mistrzostwach Powiatu w Halowej Piłce Nożnej w Gzach.

Czytaj więcej: Mistrzostwo Powiatu naszych piłkarek!

Sukces naszych biegaczy!

29 marca na Mistrzostwach Powiatu w Biegach Przełajowych nasi uczniowie zdobyli aż 7 medali!

Nasi medaliści w komplecie: Od lewej: Karolina Parzychowska kl 1c, Nikola Uśnik kl. 2c, Patryk Osiewicz kl. 1c, Krzysztof Lolo kl 1c, Mateusz Rose kl 2c, Adam Parzychowski kl. 2c Damian Siemek kl. 3a.

Gratulujemy sukcesu i życzymy powodzenia na etapie rejonowym.

Zdjęcia z zawodów znajdują się w Galeri PG

CocaColaCup

Poraz trzeci uczennice PG3 w Pułtusku wzieły udział w turnieju CocaCola Cup. Dzieki waleczności i determinacji jaką zaprezentowały w Woli Kiełpńskiej wywalczyły awans do II etapu konkursu. Miał on miejsce w Makowie, gdzie dziewczyny mogły się ponownie spotkać z koleżankami z ubiegłych lat. Niestety naszym zawodniczkom zabrakło szczęście i pomimo wielu starań i walki całej drużyny musiały pożegnać się z marzeniami o półfinale w Warszawie.

Mistrzostwo powiatu

31 marca 2016r. odbyły się mistrzostwa powiatu w sztafetowych biegach przełajowych. Reprezentacja chłopców zdobyła brązowe medale, a drużyna dziewcząt zajęciem 1 miejsca awansowała na Mistrzostwa Rejonu.

Gratulacje!!!

Sukces drużyny dziewcząt w sztafetowych biegach przełajowych

7 kwietnia 2016r. reprezentacja szkoły dziewcząt zdobyła 2 miejsce na Mistrzostwach Rejonu Ciechanowskiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych i wywalczyła awans na Mistrzostwa Mazowsza.

Skład zwycięskiej drużyny: Sylwia Zadrożna, Nikola Uśnik, Natalia Sobolewska, Wiktoria Syska, Natalia Gąsiewska, Dominika Roze, Natalia Chimkowska, Monika Skoczylas, Wiktoria Szafrańska, Olga Gąsiewska, Zuzanna Moroza, Wiktoria Sawicka, Amelia Jabłońska.

Brawo dziewczyny!!!