Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4

z klasami sportowymi im. Ireny Szewińskiej w Pułtusku

Coca-Cola Cup

2 kwietnia 2014 r. reprezentacja  dziewcząt naszej szkoły brała udział w eliminacjach ogólnopolskiego turnieju piłkarskiego Coca-Cola Cup. Zawodniczki, chociaż to ich debiut w tej imprezie, wywalczyły drugie miejsce w rejonie.  Gładko wygrały ze szkołami  z  Nasielska (6:2) i  Siedlina (2:0), a uległy jedynie uczestniczkom ubiegłorocznego finału centralnego-reprezentantkom UKS Leoncin (3:1).

Świetna gra naszej drużyny, godna uznania postawa fair play, oraz widoczna radość  ze współzawodnictwa i  rozwijania swoich talentów to dobry prognostyk na przyszłość. Gratulacje!!! 

Skład drużyny: Natalia Chimkowska(kpt.), Anita Andruchewicz(b), Weronika Zych, Joanna Roze, Marta Karasiewicz, Weronika Ćwik, Natalia Kaźmierczak(b), Roksana Kasińska, Karolina Parzychowska,  Klaudia Kopczyńska

Dobra zabawa  i duch sportowej walki  na „orliku” w Nasielsku 

Kontakt

Zespół Szkół nr 4 w Pułtusku

ul. New Britain 1

06-100 Pułtusk

tel. 23 692 03 82

tel. 23 692 10 95

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Cegiełka pamięci 2017

Logowanie