Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4

z klasami sportowymi im. Ireny Szewińskiej w Pułtusku

Mistrzostwo Powiatu naszych piłkarek!

                13 listopada okazał się szczęśliwy dla drużyny gimnazjalistek z naszej szkoły. Piłkarki wywalczyły 1 miejsce w rywalizacji ośmiu drużyn uczestniczących w Mistrzostwach Powiatu w Halowej Piłce Nożnej w Gzach.

 

Reprezentacja naszej szkoły rozegrała 5 spotkań, w tym 4 wygrane. Dziewczęta z meczu na mecz grały coraz lepiej, by w finale pokonać w rzutach karnych faworyta zawodów- gimnazjalistki z PSP nr 1. Skuteczny atak, mądra gra w obronie, ambicja wszystkich zawodniczek i najlepszy bramkarz turnieju to nasz przepis na sukces!

Skład drużyny: Oliwia Waloch (kpt.), Barbara Mikołaszek, Oliwia Zaremba, Karolina Parzychowska, Ola Kwaśnik, Wiktoria Sawicka, Pola Wardzińska, Ania Żukowska (br.), Wiktoria Jasińska (br.)

Kontakt

Zespół Szkół nr 4 w Pułtusku

ul. New Britain 1

06-100 Pułtusk

tel. 23 692 03 82

tel. 23 692 10 95

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Cegiełka pamięci 2017

Logowanie