Wydarzenia SP

Klasa 5b i 5 d na Zielonej Szkole w Kulce na Mazurach

DSC 0175    DSC 0197

Powakacyjna Rada Pedagogiczna

Powakacyjne zebrania Rady Pedagogicznej 29 sierpnia 2017 r.

• Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4  - godz. 1000
  • Publiczne Gimnazjum nr 3  - godz. 1300

Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Historyczno - Plastycznym

Mamy zaszczyt poinformować, że uczennica kl. Vb Kornelia Nowosielska otrzymała wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Historyczno - Plastycznym organizowanym przez Muzeum Historii Polski.
Uczennicę do konkursu przygotowały panie: Izabela Nalewajk i Mariola Michalska.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów

Sukcesy naszych uczniów w konkursie plastyczym

Miło nam poinformować, że w gminnym konkursie „Najpiękniejsza kartka wielkanocna”, zorganizowanym pod patronatem Burmistrza Miasta Pułtusk i PSP w Bobach nasze uczennice zajęły czołowe miejsca:

• uczennica kl. III b PG nr 3 Aleksandra Orłowska (przygotowana przez p. Mariolę Michalską) – I miejsce w kategorii IV
  • uczennica kl. IV c Julia Markowska (przygotowana przez p. Małgorzatę Karkowską) – II miejsce w kategorii III.
  • uczennica kl. VI c Bianka Kojer (przygotowana przez p. Mariolę Michalską) – wyróżnienie w kategorii III
  • uczennica kl. II b Marta Kojer (przygotowana przez p. Monikę Chojnowską) –  wyróżnienie w kategorii II

Uroczyste wręczenie nagród odbędzie się 8 kwietnia 2017 r. o godz.1100 w Sali Rady Urzędu Miejskiego w Pułtusku.

Uczennicom i nauczycielom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Sukces w Ogólnopolskim Konkursie Historycznym "Krąg"

Mamy Laureata w Ogólnopolskim Konkursie Historycznym "Krąg"!

Julia Pińkowska z kl. VI c zajęła III miejsce na szczeblu Ogólnopolskim
.

Uczennicy oraz opiekunowi p. Izabeli Nalewajk serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!