Zajęcia pozalekcyjne w Publicznym Gimnazjum nr 3 w Pułtusku w roku szkolnym 2016/2017

Zajęcia pozalekcyjne w Publicznym Gimnazjum nr 3 w Pułtusku w roku szkolnym 2016/2017

L. p. Rodzaj zajęć Termin Nr sali Nauczyciel prowadzący
1.

Fakultety kl. III a/ zajęcia wyrównawcze kl. II c z jęz. polskiego

Zajęcia rozwijające z jęz. polskiego kl. I a, b

Wtorek
14.40 – 15.25

Środa
14.40 – 15.25

30 Jabłonowska Ewa
2.

Zajęcia wyrównawcze z jęz.   polskiego kl. I d

Zajęcia przygotowujące do egzaminu gimnazjalnego kl. III b,c

Czwartek
14.40 – 15.25

Poniedziałek
14.40 – 15.25

33 Kamińska Małgorzata
3,

Zajęcia przygotowujące do egzaminu gimnazjalnego kl. III d

Zajęcia wyrównawcze z jęz. polskiego kl. I c, II

Wtorek
14.40 – 15.25

Środa
14.40 – 15.25

32 Kaźmierczak Katarzyna
4.

Zajęcia wyrównawcze
z j. angielskiego kl. I

Zajęcia rozwijające
z j. angielskiego kl. III

Czwartek
14.40 – 15.25

Piątek
14.40 – 15.25

17 Bobowska Beata
5.

Zajęcia rozwijające
z j. angielskiego kl. I - III

Zajęcia wyrównawcze
z j. angielskiego kl. I - III

środa
14.40 – 15.25

środa
15.30 – 16.15

37

Hejne Beata

6.

Zajęcia rozwijające
z j. angielskiego

Środa
15.30 – 16.10

Piątek
14.40 – 15.25

17 Płochocka – Wilk Renata
7. Zajęcia wyrównawcze
z j. angielskiego kl. I – III
Poniedziałek
14.40 – 16.10
95 Godlewska Dorota
8. Zajęcia rozwijające
z j. francuskiego
Środa
14.40- 15.25
95 Otłowska Dorota
9,

Zajęcia przygotowujące do egzaminu gimnazjalnego kl. III c

Zajęcia wyrównawcze
z j. niemieckiego kl. I d

czwartek
13. 45- 14.30

poniedziałek
8.00 – 8.45

22

Kiela Monika
10.

Zajęcia rozwijające
z j. niemieckiego kl. II a

Zajęcia przygotowujące do egzaminu gimnazjalnego kl. III d

Środa
14.40- 15.25

Poniedziałek
14.40- 15.25

95 Konert Justyna
11. Zajęcia rozwijające
z j. rosyjskiego- kl. III a, b
środa
14.40- 15.25
36 Pieńkowski Jan
12.

Koło historyczne kl. II - III

Zajęcia przygotowujące do egza­minu gimnazjalnego kl. III a, b, d

środa
16.00 – 16.45
poniedziałek
14.40 – 15.25
34 Suwińska Elżbieta
13. Zajęcia przygotowujące do egza­minu gimnazjalnego z wos-u kl. III Poniedziałek
14.40 – 15.25
34 Tomasz Antczak
14. Koło chemiczne – II i III wtorek
14.40 – 16.10
36 Szymańska Elżbieta
15. Koło biologiczne

Wtorek
14.40- 15.25

Czwartek
14.40- 15.25

23

Łuszcz Waldemar

16. Koło geograficzne wtorek
14.40 – 15.25
33 Dębska Dorota
17. Zajęcia wyrównawcze z fizyki
kl.I - III
Czwartek
14.40 – 15.25
95 Miętkiewicz Marzena
18. Koło fizyczne
– zajęcia rozwijające kl. I- III
Wtorek
14.40- 15.25
32

Oleksa Krzysztof

19.

Zajęcia przygotowujące do egzaminu gimnazjalnego z matematyki kl. III

Zajęcia wyrównawcze z matematyki kl. I b

Czwartek
14.40- 15.25

Poniedziałek
14.40- 15.25

21 Królak Beata
20.

Zajęcia wyrównawcze
z matematyki

Zajęcia przygotowujące do egzaminu gimnazjalnego kl. III c

środa – I c, d
14.40 – 15.25

piątek – II c, d
14.40 – 15.25

poniedziałek
14.40 – 15.25

20

Kossakowska Elżbieta

21.

Zajęcia przygotowujące do egzaminu gimnazjalnego kl. IIIa,b

Zajęcia wyrównawcze
z matematyki kl. I a

Wtorek
14.40- 15.25

Poniedziałek
8.00 – 8.45

19 Wałachowska Jolanta
22. Koło informatyczne kl. I - III Poniedziałek
14.40 – 16.10
31 Kurowski Krzysztof
23. Koło informatyczne – kl. I - III

Wtorek
14.40- 15.25

Czwartek
14.40- 15.25

18 Maciąg Witold
24. SKS - piłka koszykowa – przygotowanie do zawodów   hala Osica Mariusz
25. SKS - aerobik - przygotowanie prezentacji Poniedziałek
14.40 – 16.10
sala rekreacyjna

Pergół Jolanta

26. SKS - piłka nożna i koszykowa dziewcząt – przygotowanie do zawodów Środa
14.40 – 16.10
hala,
boisko
Sadowska Marzena
27. Taekwon – do - przygotowanie prezentacji Środa
15.00 – 16.30
sala korekcyjna Szwejkowski Piotr
28. SKS - tenis stołowy dziewcząt i chłopców – przygotowanie do zawodów Poniedziałek
14.40- 16.10
sala rekreacyjna

Zielińska Hanna

29. Zajęcia korekcyjno – kompensacyjne

Poniedziałek
15.00- 15.45

Środa
15.00- 15.45

22 Pieńkowska Sławomira
30. Zajęcia korekcyjno – kompensacyjne

Poniedziałek
8.00- 8.45

Środa
14.40- 15.25

24 Piekarska Magdalena
31. Zajęcia rozwijające kompetencje czytelnicze wśród młodzieży – przygotowanie do wieczoru literackiego

wtorek
14.40- 15.25

czwartek
14.40- 15.25

29 Ciesielska Barbara
32.

Zajęcia wokalne - kl. I – II

Poniedziałek
14.40 – 16.10
17a Golatowska Renata

Kontakt

Zespół Szkół nr 4 w Pułtusku

ul. New Britain 1

06-100 Pułtusk

tel. 23 692 03 82

tel. 23 692 10 95

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Logowanie